Menneskene

Hos HK Regnskap finner du et fellesskap av dyktige og entusiastiske mennesker med ulik yrkesbakgrunn og livserfaring. Vår virksomhet bygger på kunnskapen hos våre medarbeidere. HK Regnskap stiller høye krav til faglig kompetanse og legger til rette for løpende faglig oppdatering og personlig utvikling.

OSLO & AKERSHUS:

Asbjørn Siqveland
Stilling: Daglig leder
Telefon: 928 26 140
Epost: asbjorn@hkregnskap.no

Annet:

- 9 år adm. direktør i Advokatfirmaet Hjort
- 14 år som direktør i Storebrand
- eksterne styreverv

BenjaminCramer Småstu

Stilling: Faglig leder

Telefon: 997 05 311

E-postbenjamin@hkregnskap.no

Annet:

- 15 års erfaring fra revisjon

Margrethe Hønsvall Småstu
Stilling: Autorisert regnskapsfører
Epost: margrethe@hkregnskap.no

Yulia Linker

Stilling: Autorisert regnskapsfører

Telefon: 45 86 72 07

Epost: yulia@hkregnskap.no

Hallvar Amdal

Stilling: Regnskapsfører

Telefon: 997 43 903

Epost: hallvar@hkregnskap.no

Hilde Mette Person

Stilling: Regnskapsfører

Telefon: 926 39 588

Epost: hilde@hkregnskap.no

SANDEFJORD:

Robert Hvidsten

Stilling: Daglig leder
Telefon:
40 55 59 76
Epost: robert@hkregnskap.no
Annet:
- Statsautorisert revisor
- Autorisert regnskapsfører

Ole Bjørn Rorge
Stilling: Statsautorisert revisor og Autorisert regnskapsfører
Telefon: 91 58 54 54
Epost: ole@hkregnskap.no

Rune Heier
Stilling: Autorisert regnskapsfører
Telefon: 992 52 964
Epost: rune@hkregnskap.no

Anastasiia Netylko

Stilling: Regnskapsmedarbeider
Telefon: 477 18 997

Epost: anastasiia@hkregnskap.no

Elisabeth Nielsen

Stilling: Regnskapsfører

Telefon: 928 42 156

Epost: elisabeth@hkregnskap.no